Wieczory kawalerskie i panieńskie

Stało się. Twój najbliższy przyjaciel się żeni. Zaraz trzeba będzie opłakiwać puste miejsce przy kuflu, które młody małżonek stopniowo zamieni na wieczory z żoną, a potem z potomkami. Czy to nie jest najlepszy powód do tego, aby w ostatni wieczór wolności zaszaleć z paczką znajomych? Zorganizowaliśmy dla Was coś, czego nie zapomnicie do końca życia! Wybierzcie dowolny scenariusz i przeżyjcie najbardziej szaloną noc w Waszym życiu!

Porwanie

Gdy na horyzoncie pojawia się CBA- Centralna Brygada Adrenalinowa, sprawy zawsze przybierają nieoczekiwany obrót (oczywiście tylko dla niczego niepodejrzewającego pana młodego). Uzbrojeni oficerowie z należytym hukiem i rozmachem porywają bohatera wieczoru, celem przetransportowania go w miejsce zupełnie oderwane od jego dotychczasowych wyobrażeń... To, co będzie się działo dalej, musi pozostać już tylko między Wami. Uchylając rąbka tajemnicy – docenicie piękno nagiej kobiety... A później paintball, gokarty – mnóstwo świetnej, aktywnej i prawdziwie wciągającej rozrywki. Dajcie się porwać ekscytującej zabawie!

Dla poszukiwaczy przygód

A może by tak zacząć ten wyjątkowy wieczór od wyjątkowej wyprawy? Proponujemy Wam zabawę w formie gry miejskiej, podczas której wyposażeni w mapę i kilka wskazówek, będziecie zmierzać do wskazanych lokalizacji. W każdym z odwiedzonych przez Waszą ekipę punktów, pan młody będzie musiał wykonać zadanie. Gdy to uczyni, dostaniecie kolejne podpowiedzi niezbędne do kontynuowania podróży, na końcu której, na wszystkich czekać będzie niespodzianka. Scenariusz zadań, z którymi zmierzy się pan młody, zależą tylko od jego śmiałości i poczucia humoru. Na swoją wyprawę możecie wybrać Katowice, Kraków, Wrocław, Ostrawę i wiele, wiele innych!

Na wysokich obrotach

Jaki dźwięk kręci prawdziwego faceta? Oczywiście, odgłos mruczącego silnika! Zawrotne prędkości, setki koni mechanicznych, to coś co mężczyźni lubią najbardziej. Dajcie ponieść się emocjom! Lamborghini Gallardo, Proshe Carrera S, Subaru Impreza STI, Lotus Exige, BMW Mpower Drift Edition – oto tylko kilka z maszyn, które na Was czekają... Wiemy też, że szybkie samochody najlepiej wyglądają w towarzystwie pięknych i skąpo ubranych dziewczyn... Skusicie się?

Niezapomniane wieczory panieńskie

Jak spędzić wieczór panieński? Choć sposobów jest dużo, wciąż szukacie tego jedynego, dzięki któremu panna młoda poczuje się wyjątkowo i choć na chwilę zapomni o nerwowych przygotowaniach do ślubu? Wieczór panieński jest tylko raz w życiu. Sprawcie, by ten był wspaniały pod każdym względem! Drogie Panie, specjalnie dla Was, przedstawiamy dwa scenariusze nietuzinkowych, jedynych w swoim rodzaju wieczorów panieńskich!

Taniec, drinki i relaks

Co byście powiedziały, gdyby przystojny barman prezentował swoje umiejętności tylko dla Was? I gdyby te umiejętności przeradzały się w przepyszne drinki? A gdyby jeszcze podczas degustacji tych wyśmienitych, kolorowych napojów można było nauczyć się erotycznego tańca lub tańca brzucha? To wszystko proponujemy Wam na początek wspaniałej imprezy. Po aktywnym wstępie, gdy przyjdzie nagła potrzeba odpoczynku, czekać będą na Was relaksacyjne i kosmetyczne zabiegi. Zrelaksowane i piękne będziecie mogły rozpocząć prawdziwe nocne szaleństwo!

Zakopiańskie Wellness&SPA

Nie ma nic bardziej odprężającego niż pobyt w spa. No może poza pobytem w spa w towarzystwie najlepszych koleżanek. Oferujemy Wam babski wypad do zimowej stolicy Polski, gdzie będziecie mogły skorzystać z oferty centrum odnowy biologicznej i oddać się błogiemu „nicnierobieniu” podczas zabiegów upiększających. Po tych kobiecych przyjemnościach, proponujemy wieczór przy winie, jako miły początek do nocnego wariactwa na Krupówkach. Zorganizujemy dla Was przejazd, zakwaterowanie i wyśmienitą zabawę. Dla grup powyżej 15 osób spa na wyłączność. Zapraszamy!