Gdzie gramy

Teren PGR Zbrosławice koło Tarnowskich Gór

Do państwa dyspozycji oddajemy zabezpieczone pole wraz z osiatkowanym bezpiecznym terenem rekreacyjnym na którym znajduje się doskonałe miejsce do zoorganizowania ogniska. Pole walki to trzy budynki, fundament po rozpoczętej dawnej budowie idealne miejsce do zasadzenia sie na przeciwnika.Oraz różnego rodzaju przeszkody z opon, drewna, murki, wały ziemne.

Zaraz przy fundamencie znajduje się niewielki lasek, można schronić sie w cieniu, toczyć walkę między drzewami, ukryć się za wałami. Idąc dalej trafiamy na:

Pierwszy budynkek- to obiekt w którym znaleźć można kabine z traktora(oszklona):) idealny punkt obserwacyjny mogą do ciebie strzelać Ty wciąż pozostajesz nietrafiony:) poza tym ciemne zakamarki i różnego rodzaju przeszkody sprawiają że to miejsce idealnie pasuje na "twierdze" datkowo wokół okopy, przeszkody z opon, przeszkody z drewna, ścianki drewniane, wychodząc z budynku który posiada dwa wyjścia możemy wyjśc na dziedziniec na którym znajdują się przeszkody z opon i możemy udać się do kolejnych budynków lub walczyć na otwartym terenie, inne budynki wyglądają podobnie, murki, zakamarki, to wszystko sprzyja niezwykłej, ciekawej i emocjonującej grze!

Cały teren pokrywa krótka elegancka trawka która sprzyja bieganiu nie musicie sie martwić że zaplączecie się w wysoką trawe, oczywiście teren posiada również wysoką trawę oraz zarośla, także każdy gracz znajdzie tutaj cos dla siebie.

Po zaciętej walce, boju, możliwość zorganizowania grilla/ogniska w specjalnie przygotowanym do tego miejscu.

Jak dojechać

Adres: ul. Tarnogórska przy nr 38, 42-674 Kamieniec

Współrzędne: 50° 25' 24.373"N 18° 43' 31.093" E

Adres w Google Maps